First Class Studio Luxe Serenity Retreat

  • 44 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

First Class Studio Luxe Serenity Retreat Dubaj o powierzchni 44 m² jest położony około 10 min piechotą od stacji metra Jumeirah Lake Towers i oferuje Wi-Fi. Centrum handlowe The Beach jest w jedynie 1 km, a Masjid al Rahim Mosque - w zasięgu ręki.

W apartamencie Goście mają do dyspozycji pełnowymiarową kuchnię z klimatyzacją. Dla większej wygody gości w obiekcie noclegowym znajduje się 1 łazienka.

Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Ten apartament jest położony w dzielnicy Dubai Marina, około 40 min jazdy od stacji kolejowej Stacja Business Bay. Pierwszorzędna lokalizacja: Mamsha Street znajduje się w 30 metrach. Centrum handlowe Dubai Marina Mall leży w odległości 20 min spacerem stąd. 1-pokojowy First Class Studio Luxe Serenity Retreat mieści się w pobliżu od stacji kolejki linowej XLine.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near First Class Studio Luxe Serenity Retreat Dubaj
Simply Comfort Vacation Homes Rental Condor Marina Star, Dubai Marina
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Simply Comfort Vacation Homes Rental Condor Marina Star, Dubai Marina

7.8
Dobry 177 opinii
14 m od nieruchomości
USD 209 USD 188
za noc
Modern 1Br Apartment In Dubai Marina With Sea View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern 1Br Apartment In Dubai Marina With Sea View

9.3
Wspaniały 13 opinii
151 m od nieruchomości
Stonetree - Chic Studio - Near Beach
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stonetree - Chic Studio - Near Beach

180 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    34 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    21 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Basen z widokiem

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiMAR-MAR-C1LBY
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w First Class Studio Luxe Serenity Retreat jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w First Class Studio Luxe Serenity Retreat dostępny jest za darmo.
    • Czy First Class Studio Luxe Serenity Retreat akceptuje zwierzęta?
      Niestety First Class Studio Luxe Serenity Retreat nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    34 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    21 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    First Class Studio Luxe Serenity Retreat Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij